image
Drobečková navigace

Úvod > MZS > Aktuálně > Seminář Krize – náhlé nepříznivé události a jejich důsledky

Seminář Krize – náhlé nepříznivé události a jejich důsledkyDatum konání:
19.3.2024


V úterý 19. 3. 2024 pořádá Metropolitní zdravotnický servis celodenní vzdělávací seminář s názvem Krize – náhlé nepříznivé události a jejich důsledky. Akce se koná na Nové radnici HMP, Mariánské nám. 2, Praha 1.

Seminář je určen zejména pedagogickým pracovníkům a odborníkům v oblasti vzdělávání a bude se komplexně věnovat tématům v oblasti krizové pomoci, fungování krizových týmů, komunikaci s dětmi v náročných situacích i pomoci obětem trestných činů. Seminář nabídne i příběhy osob se zkušeností s duševním onemocněním, které prošly krizovými službami. Témata budou prezentovat odborníci z organizací poskytujících služby v oblasti psychosociální podpory: Dům tří přání, Fokus Praha, SO-FA, NÚDZ, Bílý kruh bezpečí ad. Podrobný program i harmonogram akce naleznete v pozvánce. V závěru semináře MZS představí nový projekt Vytvoření uceleného systému krizové pomoci na území hl. m. Prahy.

V případě zájmu o seminář se registrujte do 10. března zde. Z důvodu zvýšené bezpečnosti je nutné se na akci předem registrovat a na místě jsou zavedena bezpečnostní opatření. Účast na semináři je zdarma a je pouze prezenční, nebude přenášen on-line.

Tento vzdělávací seminář je součástí projektu Vytvoření uceleného systému krizové pomoci na území hl. m. Prahy, registrační číslo: CZ.03.02.02/00/22_027/0001252
loga_barevná.jpg